left right
 • Accuphase E-4000 Integrat...
  Hind 8 910,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Hegel H30A Lõppvõimendi
  Hind 17 995,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Hegel P30A eelvõimendi
  Hind 7 995,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Clearaudio Goldfinger Sta...
  Hind 15 000,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Monitoraudio Gold 5.1 5G
  Hind 11 288,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Monitor Audio PLIC-BOX II
  Hind 160,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Monitor Audio Platinum PL...
  Hind 1 575,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Monitor Audio Platinum C2...
  Hind 4 750,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Monitor Audio Platinum 30...
  Hind 11 200,00 EUR
  Vaata Edasi
 • Monitor Audio Platinum 20...
  Hind 8 800,00 EUR
  Vaata Edasi
HiFi Highend

HiFi Highend - soundtrack elule

Räägitakse, et universum koosneb helist. Räägitakse, et universum vibreerib tekitades üht kindlat nooti... Me ei tea, kas see on nii või ei, aga üht teame kindlalt: heli saadab meid läbi elu juba sünnieelsest perioodist saati. Ema südamelöögid,karjuvad fännid mängul, lemmikauto mootori hääl, kitarri metalne kõla, armastatu sosistamine, isa vanade Biitlite plaadi kahin... Mõned helid on meeldivad ja eriti olulised.

Muusika- harmoonilise struktuuriga heli. Paljud meist ei kujutaks oma elu ilma muusikata ette. Mõne inimese jaoks on see vaid taustamüra. Aga meie ei räägi neist. Me müüme tehnikat neile, kes soovivad oma lemmikmuusikast saada füüsilist ja esteetilist naudingut. Meie tooteid armastavad need, kes hindavad peeni või meelega jämedaid jooni, sujuvaid kurve, disaineri rasket tööd. Meie tehnika on mõeldud kõlama, see on heli vormiline kehastus. HiFi (high fidelity) ja High end varustus on mõeldud neile, kes tahavad nautida heli kogu tema hiilguses, tunda igat nooti, paljastada muusika tõeline potensiaal.

Paljud, kes hakkasid kasutama sarnast tehnikat olid hämmeldunud – tuttavad laulud kõlasid tugevamad, suuremad, nad muutusid ’’nähtavaks’’ nii nagu see ei olnud kunagi varem olnud. Pärast esmatutvust kõrgklassi audiotehnikaga nähti tavalisi muusikakeskusi parimal juhul kui seebialust.

Kui sa tahad, et su elul oleks korralik soundtrack, siis on aeg minna üle HiFi ja HighEnd varustusele.

Paljud ütlevad:,,Ma olen kuulnud, et see tehnika on väga kallis.’’ Jah ja ei. Meie poest leiab pakkumisi ,,algajatele’’, kes teevad oma esimesi samme HiFi/High end maailmas ning muusika gurmaanidele, kes tahavad kõiges tipptaset. Palume teil tutvuda meie Tootevalikuga!

 

 

 

Kirjeldus

 

Tegeleme erineva taseme audio ja video seadmete maaletoomisega,müügiga nii hulgi kui jae.Meie tegevuse eesmärgiks on laitmatu töö, valides ja paigaldades selleks parimaid HiFi ja HighEnd audio tehnika seadmeid. Pakume ainult tootja poolt Euroopa Liidus sertifitseeritud seadmeid, tagades klientidele kindla kvaliteediga ostetud seadme!Meie toodete valikul on märksõnaks „kvaliteet”. Julgeme arvata, et meie poolt pakutavad tooted vastavad kaasaja tarbijate nõudmistele. Tänaseks on meie toodete valik  suurenenud mitmekordselt, Hifi-Highend  on kaasaegne, mitmekülgne ja dünaamiline ettevõte, omades kvalifitseeritud sisearhitekte, ehitajaid, helitehnikuid, elektrikuid ja paljud teisi oma tööala professionaale. Meie ettevõte omab suurte kogemustega professionaale, kes kavandavad, arendavad ja rakendavad projekte Audio ja Kodukino ruumide jaoks terves Euroopa Liidus. Pakume oma klientidele kõige mugavamaid tingimusi, laia valikut kvaliteetseid seadmeid ja kõigi vajalike teenustega täiuslikku heli ja pilti.


1108.jpg

1095.jpg
1096.jpg


1115.jpg

1097.jpg
1 2 3 4